TOPlist

Galaxy Fold bude mít unikátní podporu od spousty populárních aplikací

galaxy fold

Samsung Galaxy Fold je téměř na trhu. Původně měl jít na trh již v dubnu, ovšem po několika komplikacích jej Samsung odložil a konečně by se měl začít prodávat 27. září. Před oficiálním zahájením prodejů společnost poukazuje na spoustu aplikací, které plně podporují rozhraní skládacího telefonu.

Ve své tiskové zprávě Samsung zdůrazňuje spolupráci s Googlem, se kterým se soustřeďuje na chod systému Android na skládacích zařízeních. Dále zmiňuje fakt, že již od začátku bude mít Galaxy Fold náležitou podporu těch nejpopulárnějších aplikací. Potvrzeny jsou tak aplikace jako kancelářský balík Microsoft Office, Spotify, Twitter, Facebook, Amazon Prime Video, VSCO či Messenger. Kromě nich budou v Google Play a Galaxy Storu další stovky aplikací, které budou podporovat skládací rozhraní.

Díky unikátním funkcím, které budou dostupné pouze na skládacích zařízeních bude velmi plynulý přechod mezi složeným a rozloženým rozhraním, přičemž v rozloženém stavu bude mít uživatel spoustu možností. Nebude chybět pokročilý multitasking, který známe například z tabletů. Půjde především o funkce multi-window a spuštění více aplikací na rozloženém 7,3 palcovém displeji, což dle slov Samsungu mění způsob hraní her či práce na cestách.

Uspěje dle vás Samsung Galaxy Fold?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)