Poodhalení Galaxy Buds Live: Co budou umět Samsung sluchátka ve tvaru fazole?

cerna varianta samsung galaxy buds live

Zcela bezdrátová sluchátka Galaxy Buds patří k vůbec nejoblíbenějším na trhu. Možná byste očekávali, že korejská společnost bude pokračovat v nastoleném trendu. Nová verze Galaxy Buds Live však bude zcela odlišná a na první pohled připomínají designem fazole. Podobně jako u jiných nadcházejících produktů, se i zde Samsung nevyvaroval velkého úniku informací. Díky tomu tak zde máme poodhalení Galaxy Buds Live v plné kráse.

Poodhalení Galaxy Buds Live: Chystá Samsung evoluci u bezdrátových sluchátek?

Zatímco některé společnosti se u zcela bezdrátových sluchátek snaží kopírovat design Applu, tak Samsung se již od počátku vydal vlastní cestou. S Galaxy Buds Live se rozdíly ještě zvětší. Už od prvních spekulací se mluvilo o tom, že Samsung chystá sluchátka ve tvaru fazolí. Díky posledním únikům už víme, jak budou fungovat a například i to, jak Samsung zajistí, aby uživatelům nevypadly z uší. Chystaná sluchátka jsou mnohem placatější, což se odrazilo i u nabíjecího pouzdra. Po funkční stránce se zde nic nemění. Nabíjení probíhá pomocí pinů a nechybí ani informační diody.

Důvodem tohoto netradičního designu je to, že sluchátka mají mnohem lépe padnout do uší. Z nejnovějších renderů si můžete všimnout i vnitřní strany, která je rovněž unikátní. Samozřejmě prozatím můžeme jen spekulovat, jak dobře budou sluchátka držet a jak pohodlné bude jejich nošení. Zároveň nevíme, jak moc účinně budou potlačovat okolní hluk. Víme už však, že Galaxy Buds Live budou podporovat aktivní potlačení hluku.

Sluchátka mají 12mm měniče a o vyladění zvuku se postarala společnost AKG. Na každém sluchátku jsou tři mikrofony. Dva jsou na vnitřní a jeden na vnější straně. Nechybí ani senzor přiblížení, akcelerometr anebo dotyková plocha pro ovládání. Zajímavá je i váha sluchátek. Podle posledních informací váží pouhých 5,6 gramů. Na jedno nabití by tato sluchátka měla vydržet až 7,5 hodin. Pokud je aktivní potlačení hluku a funkce Always on Mic, tedy neustále poslouchání pro aktivaci Bixby asistenta, tak sluchátka mají vydržet 5,5 hodiny. Samotné pouzdro má nabídnout dalších 28 hodin přehrávání. Pouzdro poté půjde nabíjet bezdrátově anebo přes USB-C konektor. Díky poodhalení Galaxy Buds Live známe i jejich předběžnou cenu, která by se měla pohybovat kolem částky 190 eur, v přepočtu tedy cca 5 tisíc Kč.

Těšíte se na sluchátka Galaxy Buds Live?

Zdroje: sammobile.com, winfuture.de, @ishanagarwal24

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)