Druhá generace Galaxy Buds Live nebude. Místo ní chystá Samsung jiná sluchátka

Galaxy Buds 2

Možná si vzpomenete na fazolovitá sluchátka Galaxy Buds Live, která společnost představila v roce 2019. Nabízí (dodnes) skvělou kvalitu zvuku a osobně nám docela dobře padla do uší, což se ale netýkalo každého. Hromada lidí si na tvar stěžovala a druhé generace jsme se nikdy nedočkali. A tak to podle nejnovějších informací i zůstane. Namísto nich má představit Samsung v dohledné době další generaci klasických Galaxy Buds.

Sluchátka Galaxy Buds 2 se nám ukázala na akci Galaxy Unpacked v srpnu 2021 a můžete si u nás na webu přečíst kompletní recenzi. Nyní se konečně dovídáme o další generaci a to skrz leakera Chunvn888, který tvrdí, že jsou sluchátka “na cestě”, přestože neposkytl žádné konkrétní datum. Teoreticky by se dalo čekat, že se ukážou spolu s ohebnými Samsungy na srpnové konferenci, ale je možné, že se odhalí ještě dříve.

Bohužel v tuto chvíli nemáme žádné podrobnější novinky. Leaker očekává, že se přinesou podobný design jako Galaxy Buds 2, dle dalších informací má být zlepšený nejen zvuk, ale také aktivní potlačení hluku či baterie. Teoreticky můžeme uvažovat i nad tím, zda se jihokorejská firma nerozhodne k přidání dalších skvělých funkcí, jako například Spatial Audio představené spolu s Galaxy Buds2 Pro.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti se sluchátky od Samsungu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)