Oblíbený Galaxy A72 dostává nadstavbu One UI 4.1

galaxy a72

Společnost Samsung představila loni mobilní telefony Galaxy A52 a Galaxy A72. Přestože mají oba dva kousky své nástupce na ně společnost samozřejmě nezapomíná a druhý jmenovaný mobil dostává nadstavbu One UI 4.1 postavenou na Androidu 12.

Samsung Galaxy A72 dostává nový systém

Je potřeba zmínit, že Android 12 už je nějakou čas na Galaxy A72 k dispozici, ovšem až doteď jsme se museli spokojit s nadstavbou One UI 4.0. Aktualizace má označení A725MUBU4BVC1 a má velikost asi 1,2 GB. Kromě typických novinek, mezi které lze zařadit přepracovanou aplikaci Galerie nebo nové widgety můžeme počítat také s březnovými bezpečnostními záplatami.

Samsung Galaxy A72 patří stále mezi velmi dobré telefony. Nabízí 90Hz AMOLED displej, solidní čipset Snapdragon 720G nebo 64Mpx hlavní snímač. Pokud jej tedy máte a aktualizace na vás nevyskočila v notifikační liště, zkuste ji manuálně zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace softwaru.

Jakou verzi Androidu má váš mobil?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)