Unikly oficiální rendery mobilů Galaxy A54 a Galaxy A34. Vypadají parádně

galaxy a54 rendery

V únoru jsme vám přinesli několik klíčových informací a dokonce i první rendery telefonů Galaxy A54 a Galaxy A34, které budou s největší pravděpodobností opět patřit k nejpopulárnějším telefonům svých kategorií. Nyní unikají zřejmě oficiální rendery, takže si můžeme udělat celkem jasnou představu o tom, jak budou oba telefony vypadat.

Při pohledu na oba dva telefony je jasné, že se Samsung snaží sjednotit všechny své telefony dohromady a tak novinky připomínají třeba řadu Galaxy S23. Žádné moduly fotoaparátů, namísto toho jsou zapuštěné přímo do těla. Zajímavé jsou také barevné varianty, zejména limetková a fialová může oslovit nové zákazníky z dámského publika. Tou nejzajímavější je ale gradientní, která bude měnit barvy podle dopadu světla.

Galaxy A54 oficiální rendery:

Galaxy A34 oficiální rendery:

A specifikace? Galaxy A34 podle všeho dostane lehce podtaktovaný čipset Dimensity 1080 od MediaTeku a na zadní straně nalezneme trojici snímačů v čele s hlavním 48Mpx senzorem. Sekundovat mu bude 8Mpx ultraširoký senzor a 5Mpx hloubkový snímač. Oba modely dostanou 5000mAh baterii i certifikaci IP67. Dražší Galaxy A54 pak dostane AMOLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí, stejně jako tomu bylo u předchozí generace. Bohužel se ale spekuluje také nad zvýšením cen v Evropě, stejně jako v případě řady Galaxy S23. K představení by mělo dojít ještě v březnu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nové telefony od Samsungu?

Zdroj: WinFuture

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)