TOPlist

Samsung vybavil modely Galaxy A51 a A71 vychytávkami z řady S

Samsung tříleté updaty seznam zařízení aktualizace Galaxy A51 a A71

Modely Galaxy A51 a A71 od Samsungu dostávají v těchto dnech velmi zajímavý update. V rámci něj se tyto mobily dočkají několika funkcí, které byly doposud dostupné jen u vlajkových telefonů z řady S. Změny se týkají fotografování. posílání souborů, klávesnice nebo galerie. Majitelé těchto přístrojů se mohou těšit například na foto režim Single Take, který generuje nejhezčí snímky na základě dlouhého snímání okolního prostoru. Samsung oznámil příchod této aktualizace 7. července a od této chvíle tedy začala do mobilů Galaxy A51 a A71 chodit.

Fotografování má v této aktualizaci největší podíl. Zmíněné telefony dostanou v tomto ohledu v podstatě všechny prémiové funkce řady S včetně Pro režimu. Modely Galaxy A51 a A71 si osvojí například také Quick Share pro rychlé sdílení souborů nebo Music Share pro snadnější práci s hudbou. Pro lepší orientaci bude galerie seskupovat snímky do nových skupin. Samsung klávesnice dostala také několik nových možností pro rychlejší zadávání.

Už vám tato aktualizace do Galaxy A51 / A71 dorazila?

Zdroj: Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)