TOPlist

Android 13 s One UI 5 míří do dalších tří Samsung mobilů. Už ho máte?

galaxy a51 android 13

Poté, co se Samsungu podařilo aktualizovat většinu vlajkových a dalších prémiových modelů na Android 13 s One UI 5 se firma zaměřila na aktualizace modelů střední třídy. V současné chvíli nový systém míří na tři další telefony.

Týká se to telefonů Galaxy A13 5G, Galaxy A51 5G a Galaxy XCover 5. Momentálně se OTA aktualizace šíří Evropou. V případě Galaxy A13 5G se aktualizace označuje jako A136BXXU2BVK3, u Galaxy A51 5G jako A516VSQU5FVK1, a u odolného Galaxy XCover 5 jako G525FXXU5CVK6. Kromě novinek, které jsou pro Android 13 a One UI 5 typické mohou uživatelé počítat také s listopadovými bezpečnostními záplatami.

Aktualizace Samsung uvolňuje postupně, takže může několik dní trvat, než se dostane i na váš konkrétní kus. Každopádně pokud jeden z výše uvedených modelů vlastníte, zkuste zkontrolovat v Nastavení, zda ji máte k dispozici. Pokud ano, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Už jste dostali aktualizaci na One UI 5?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)