Příští řada Galaxy A nabídne dost možná funkci z vlajkových telefonů

Optická stabilizace v Galaxy A

Telefony z řady Samsung Galaxy A možná v příštím roce dostanou funkci, kterou známe hlavně z vlajkových telefonů. Výjimkou potvrzující pravidlo je třeba nedávno představený OnePlus Nord 2 5G a řeč je o optické stabilizaci obrazu, neboli OIS.

Optická stabilizace v Galaxy A telefonech?

Dle webu The Elec by se mělo dostat také na vylepšení současných 48 a 64MPx snímačů v nástupcích telefonů Galaxy A42, Galaxy A32 a Galaxy A22 5G. Zatím není jasné, kolik modelů z řady Galaxy A (2022) skutečně optickou stabilizaci dostane. Jedná se o užitečného pomocníka, který je důležitý kromě jiného třeba i při focení za horších světelných podmínek, kdy každý nepatrný pohyb může způsobit rozmazání celého snímku. Dá se ale čekat, že vzhledem k této novince budou telefony o něco dražší. Zřejmě prvním telefonem, který Samsung z této řady představí bude nástupce Galaxy A42 (A43?) a můžeme jej očekávat někdy ke konci roku.

Uvítáte optickou stabilizaci ve střední třídě?

Zdroj: Android Authority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)