Good news, everyone! Futurama se vrátí už za pár dní. Tady je trailer

Futurama 11 rada trailer Hulu Disney

Fry, Leela, Bender, Dr. Zoidberg, Amy Wong, profesor Farnworth a Hermes Conrad. To je základní sestava „hrdinů“ kultovního animovaného seriálu Futurama, kteří se s námi oficiálně rozloučili (ne poprvé a evidentně ani naposled) bezmála před deseti lety na konci desáté řady. Po dekádě neustálého opakování starých dílů se ale… good news, everyone!… Futurama přece jen dočká dalších pokračování. Po další změně vysílací platformy zveřejnilo americké Hulu před pár hodinami trailer k jedenácté řadě a ta se bude streamovat již za pár dní.

Futurama | Official Trailer | New Season July 24 | Hulu

Futurama | Official Trailer | New Season July 24 | Hulu

Posádka kosmické doručovací lodi a hromada dalších postav se na displejích a televizních obrazovkách s novými příběhy objeví poprvé 24. července. A bude se vracet vždy po týdnu, přičemž jedenáctá série bude čítat deset epizod. Stejný počet dílů už je objednaný do řady dvanácté.

Disney+
Disney+

Zatímco v USA a dalších podporovaných zemích bude pokračování Futuramy vysílat zmíněné Hulu, mimo jiné i v ČR se o zprostředkování postará „mateřské“ Disney+. To ještě před zmíněným 24. červencem doplní do nabídky i epizody z desáté série, která chyběla.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak vysoko je ve vašem TOP žebříčku Futurama?

Zdroj: deadline

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)