Největší fritéza Xiaomi je v akci. Můžete pěkně ušetřit!

Fritéza Xiaomi
  • Horkovzdušná fritéza Xiaomi patří k mým nejoblíbenějším spotřebičům
  • K dispozici je v několika velikostech, poslední model je největší
  • Fritézu Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L teď koupíte za skvělou cenu

Horkovzdušnou fritézu Xiaomi už doma máme několik měsíců a nemůžeme si ji vynachválit. Manželka v ní pokrmy připravuje pravidelně, dětem chutnají. Jednoduchá obsluha, elegantní design, spousta funkcí, rozumná cena. Nedivím se, že fritézy od Xiaomi jsou oblíbené.

Zatím nejnovějším a největším modelem je Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L. Číslo v názvu udává velikost vnitřní nádoby, k dispozici je rovněž několik menších variant, konkrétně s nádobami o objemu rovné 4 litry nebo ještě menší verze s objemem 3,5 litru. Ta byla nedávno k dispozici za skvělou cenu, teď je v akci největší verze.

V eshopu K24 teď fritézu Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L můžete zakoupit za 2535 korun a to je skvělá cena! Fritéza nabízí celou řadu funkcí. Samozřejmostí je pečení a rozmrazování, klidně můžete ve fritéze sušit ovoce. Po dokončení přípravy jídla udržuje fritéza automaticky jeho teplotu, nemusíte se o nic starat. Problém není příprava jogurtů, výborné bývají krokety. Jídla se nepřipalují, jednoduše je můžete zbavit přebytečného oleje.

Fritézu navíc můžete ovládat na dálku pomocí aplikace Mi Home, spárování zabere jen pár vteřin. Pokud tedy máte početnější rodinu, můžete si teď pořídit největší fritézu Xiaomi za skvělou cenu. Doma máme prostřední verzi s nádobou o objemu 4 litry a občas si říkáme, že by se nám hodila fritéza ještě jedna, abychom mohli současně připravovat více pokrmů současně (respektive v jedné fritéze například hlavní jídlo a ve druhé přílohu). Bohužel nemáme velkou kuchyň, zatím jsem volání manželky odolal a druhou fritézu nepořídil.

Líbí se vám horkovzdušná fritéza Xiaomi?

Zdroj: Vlastní

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)