TOPlist

Fotky Google mají i v Česku další magickou funkci. Stačí jedno kliknutí a vylepší vám video

Fotky Google úprava videa
  • Fotky Google přináší geniální funkci pro zlepšení kvality videí
  • Automatická úprava je k dispozici i v České republice
  • Stačí jedno kliknutí pro zlepšení jasu, kontrastu a dalších parametrů

Začátkem minulého měsíce jsme vás informovali o nové magické funkci aplikace Fotky Google, která vám jako mávnutím kouzelného proutku pozvedne kvalitu videa na vyšší úroveň. Vychytávka se nyní patrně začala rozšiřovat k vyššímu množství uživatelů, a to i v České republice. Před pár dny se ukázala i mně na mém telefonu Google Pixel 7 Pro.

Na funkci poprvé upozornil uznávaný dataminer AssembleDebug, tehdy ale ještě nebyla k dispozici pro všechny. Teď už je však situace patrně jiná. Když jsem se v sobotu ráno vrátil z nočního klubu, kde jsem byl na drum and bass akci, na níž jsem si čas od času pořídil nějaké to video, při jejich přehrávání se mi ukázalo tlačítko s ikonkou kouzelné hůlky a textem „Vylepšit video“.

Fotky Google automatická úprava

Jakmile na tlačítko kliknete, dostanete možnost nechat si video automaticky zkrášlit. Proces, během kterého Fotky Google mění jas, kontrast a další parametry, zabere chvilku času a výsledky opravdu mohou stát za to. Funkci lze najít pod ikonkou kouzelné hůlky také po kliknutí na tlačítko „Upravit“ při sledování videa, nachází se na stejné úrovni jako výraznější tlačítko „Exportovat snímek“.

Fotky Google automatická úprava

Níže se můžete podívat na srovnání originálního videa s automaticky upravenou kopií. Evidentní je zvýšení jasu a mírné „oživení“ barev. Mně osobně se výsledek líbí, ale mnozí by mohli namítnout, že se z videa vytrácí ona temnější atmosféra klubu. Budeme rádi, když nám svůj názor sdělíte v Komunitě.

Už mají i vaše Fotky Google funkci pro automatickou úpravu videa?

Zdroj: vlastní

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)