Fotky Google mají novou aktualizaci. Proč byste ji ale neměli stahovat?

fotky google aktualizace

Spolu s představením nových Pixelů 6 nám Google ukázal také několik softwarových vychytávek. Mezi ty vůbec nejlepší patří nepochybně nástroj Magic Eraser (či chcete-li kouzelná guma) v aplikaci Fotky Google, který jsme vám představili v jednom z předešlých článků.

Magic Eraser nefunguje v nejnovější verzi aplikace Fotky Google

Také v naší recenzi jsme si funkci pochvalovali, ovšem vypadá to, že nejnovější aktualizace aplikace Fotky Google, konkrétně verze 5.76.0.425427310 znemožňuje používání tohoto nástroje. Chyba se vztahuje na oba telefony, tedy jak Pixel 6 a Pixel 6 Pro. Funkci lze mimochodem dostat i na ostatní Android telefony. Velké množství uživatelů si stěžuje na to, že jakmile chtějí upravit fotografii pomocí tohoto nástroje, celá aplikace jim spadne a vrátí je zpět na domovskou obrazovku.

In-Depth Magic Eraser Demo – Pixel 6 Launch

In-Depth Magic Eraser Demo - Pixel 6 Launch

Nikdo zatím nepřišel na způsob, jak tuhle otravnou chybu opravit. Pokud vám nástroj ještě funguje a nestihla se vám aplikace Fotky Google aktualizovat, doporučujeme vypnout automatické aktualizace do doby, než americká firma problém vyřeší.

Jak často používáte Magic Eraser?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)