Vyzkoušejte: Nejlepší funkci Pixelu 6 lze dostat na téměř jakýkoliv Android telefon

google pixel 6 magic eraser

Když Google představoval nové Pixely, chlubil se kromě jiného také tím, jak dokáže přinést na telefony díky čipsetu Tensor exkluzivní věci, jako je třeba nástroj Magic Eraser. Samotná funkce je dostupná v aplikaci Fotky Google a podrobný článek jsme pro vás připravili několik dní zpět.

Tento nástroj využívá AI k tomu, aby odebral lidi nebo jiné objekty z fotografie a vy byste jako uživatelé neměli v ideálním případě poznat, že tam vůbec někdy něco bylo. Podle posledních informací nám však Google možná trochu lhal. Spousta lidí totiž dostala tuto funkci i na starší Pixely a nejen to. Někteří dokonce tvrdí, že se jim podařilo funkci zprovoznit na telefonu jiné značky s Androidem 11, takže není zapotřebí ani nejnovější systém. A jak to tedy vyzkoušet?

In-Depth Magic Eraser Demo – Pixel 6 Launch

In-Depth Magic Eraser Demo - Pixel 6 Launch

Musíte si stáhnout speciální verzi aplikace Fotky Google, která je trochu pozměněná a myslí si, že vlastníte Pixel 6. Jakmile se vám ji podaří nainstalovat, budete mít funkci k dispozici. Samozřejmě ale ne všem uživatelům vše funguje správně, může vám padat a nemusí fungovat plynule. Navíc je upravená, takže ji instalujete na vlastní nebezpečí. Schválně nám ale do komentářů (pokud se pro instalaci rozhodnete) dejte vědět, zda se vám to podařilo a jaký telefon máte.

Jak se vám líbí funkce Magic Eraser?

Zdroj: androidauthority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)