Fitbit brzy představí náramek Ace 3. Máme spoustu zajímavých informací

fitness náramek pro děti

Dle posledních spekulací Fitbit představí náramek Ace 3 již 15. března, tedy přesně za týden. Náramek Ace 2 byl představen před dvěma lety a jednalo se o zařízení určené především pro děti. Jak to bude s touto generací?

Fitbit brzy představí náramek Ace 3

Web Winfuture.de informuje, že stejně jako jeho předchůdce bude i Ace 3 dvoubarevný. Měl by se prodávat v černo-červené a modrozelené barevné variantě. Můžeme se těšit na 1,47″ OLED panel s rozlišením 240 x 240 pixelů. Bohužel displej není barevný, ale má podporovat různé animace u ciferníků. Na pravé straně nechybí samozřejmě home tlačítko. A co ostatní výbava? Fitbit Ace 3 dostane krokoměr, monitorování spánků a různé sportovní režimy jako běh, turistika či jízda na kole. Trochu zklamáním je však fakt, že nebude disponovat snímačem srdečního tepu.

Můžeme samozřejmě počítat s kompatibilitou jak pro Android, tak pro iOS a veškerá data budou dětem přístupná v aplikaci. Náramek bude vážit 70 gramů a bude odolný proti vodě do hloubky až 50 metrů. Kapacitu baterie zatím neznáme, ale jeden ze zdrojů tvrdí že Ace 3 vydrží minimálně 8 dní běžného užívání. Cenu zatím bohužel neznáme, ale čeká se že se bude pohybovat okolo hranice 90-110 EUR. To je 2 300 až 2 900 korun.

Jak se na nový náramek těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)