Fitbit začíná v ČR prodávat náramek Luxe. Vypadá… luxusně

Fitbit Luxe náramek ČR

Společnost Fitbit před pár hodinami oznámila dostupnost chytrého náramku Fitbit Luxe v ČR. Mezi funkce patří nástroje pro zvládání stresu, automatické zaznamenávání aktivit a monitorování spánku. Chytrý náramek poskytuje také přístup ke klíčovým informacím o celkovém zdraví prostřednictvím funkce Zdravotní metriky, která je dostupná v rámci Fitbit aplikace pro chytré telefony. Díky této funkci lze sledovat například zvýšená hladina stresu, nadměrná únava nebo potenciální příznaky nemoci. Co se týká výdrže, tak Fitbit Luxe slibuje až pětidenní chod na jedno nabití.

Náramek Fitbit Luxe dorazil do ČR

Model Luxe přináší nástroje pro zvládání stresu poprvé také do portfolia chytrých náramků Fitbit. Cílem je prý psychicky podpořit ještě více lidí na světě bez ohledu na to, zda preferují chytré hodinky nebo chytré náramky. Fitbit Luxe poutá pozornost i designem. Má dokonale padnout na zápěstí a zároveň působit jako šperk. Pouzdro je vyhotoveno z nerezové oceli, která se pyšní vysoce lesklým povrchem.

Fitbit
Fitbit

Fitbit Luxe lze v ČR zakoupit u vybraných prodejců a na Fitbit.com za doporučenou cenu 4 190 Kč. Spolu s náramkem obdrží zákazníci půlroční předplatné Fitbit Premium zdarma.

Která barevná varianta se vám líbí víc?

Zdroj: TZ Fitbit

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)