Paráda. YouTube aplikace přinese šikovné možnosti filtrování videí

filtry obsahu v YouTube aplikaci

Mobilní aplikaci videoportálu YouTube čeká jedna velmi zajímavá změna. Uživatelé dostanou do rukou šikovnou možnost filtrovat odebíraný obsah pomocí nové lišty s “tématy”. Cílem je, aby měli odběratelé volbu prohlížet si poslední přidaný obsah efektivněji a přehledněji. Doposud se zobrazovala nově přidaná videa na jedné obrazovce do jednoho souvislého “sloupce” od nejnovějšího po nejstarší. Brzy v YouTube aplikaci přibudou následující filtry obsahu, se kterými to půjde i jinak. Novinka nyní putuje nejprve do systému iOS, ale Android by měl přijít na řadu co nevidět.

Nové filtry obsahu v YouTube aplikaci

  • Vše (All). Zobrazí všechna videa v tradičním seřazení od nejnovějšího po nejstarší. Jde o základní obrazovku. Pokud tedy nebudete filtry používat, na této kartě bude vše při starém.
  • Dnešní (Today). Zobrazí videa, která byla nahrána v posledních 24 hodinách.
  • Pokračovat ve sledování (Continue Watching). Zobrazí videa, na která jste se začali dívat, ale jejichž přehrávání jste nedokončili.
  • Nezhlédnutá (Unwatched). Zobrazí videa, která jste ještě neviděli.
  • Živá vysílání (Live). Zobrazí live streamy a YouTube Premiéry.
  • Příspěvky (Posts). Nezobrazí videa, ale poslední příspěvky Komunity u kanálů, které odebíráte.

Všechny položky jsme volně přeložili, mohou se pak tedy jmenovat trochu jinak. Na stránce s aktualitou můžete dát vývojářům YouTube aplikace vědět, co si o nových “tématech” myslíte. A případně si zkusit říct i o jiná.

Budou se vám tyto filtry hodit?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)