TOPlist

První užitečný Fidget Spinner? Tenhle má v sobě telefon

fidget spinner telefon

Nejvíce trendy hračka tohoto roku je určitě Fidget Spinner. Ještě několik týdnů zpátky jsme je mohli vidět téměř v každém stánku, hračkářství a také na internetu. Nyní už pomalu začíná tento trend uvadat, ale jednou za čas se objeví něco zajímavého, jako třeba nyní Fidget Spinner telefon.

Je Fidget Spinner telefon k něčemu?

Tento hloupý telefon ve tvaru Fidget Spinneru vyrábí společnost Chilli International. Kromě tedy toho, že si s ním můžete v ruce točit, je také plusem velikost. Co se týče funkcí, tak jde o základní telefon s velikostí obrazovky 1,4“. Vnitřní paměť je 32 MB, jde ale rozšířit až o 8 GB, a to pomocí microSD karet.

telefon ve fidget spinneru

Dokonce má i jednoduchý prohlížeč, i když ten v dnešní době nebude moc použitelný. Dále má třeba Bluetooth. Prozatím se prodává v Indii a Číně za 20 dolarů, zhruba tedy za 500 Kč. Dá se očekávat, že tento nebo případně odlišné kopie tohoto telefonu se začnou prodávat i v obchodech, které dováží zboží po celém světě. Dovoz k nám by pak neměl být problém.

Pokud ale Fidget Spinner telefon není váš šálek kávy, tak k „simulaci“ této hračky můžete použít i Android telefon, a to třeba pomocí aplikace, nebo stačí využít vyhledávač Google, kde je Spinner zabudován.

Zkoušeli jste někdy Fidget Spinner?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)