Fidget Spinner se posouvá na novou úroveň. Jde propojit s telefonem

Fidget Spinner telefon

Fenoménem dnešních dnů je Fidget Spinner, tato malá hračka pobláznila hlavně mladou generaci. Tyto hračky by se mohly brzy dostat ještě na větší úroveň, a to díky společnosti BlueSpin. Ta plánuje pokročilou verzi Spinneru, která se propojí s telefonem pomocí Bluetooth.

Aplikace pro Fidget Spinner rozpozná i triky

Nedávno jsme psali samostatný článek právě o této hračce, kde jsme se jej snažili přiblížit a zároveň i ukázat několik verzí pro Android. Novinka od společnosti BlueSpin ale Fidget Spinner posouvá o úroveň dále. Propojí se totiž s telefonem přes Bluetooth. V telefonu pak máte aplikaci, která pozná například kolikrát se hračka otočila, rozpozná dokonce i triky. Chystá se také žebříček, který bude ukazovat, jak na tom jste.

Bluespin – First Bluetooth Fidget Spinner

Bluespin - First Bluetooth Fidget Spinner

Právě na soutěživosti nejen s přáteli, ale i lidmi z celého světa, je založena tato verze. Existuje již mnoho triků, které se vám budou započítávat do hodnocení. V aplikací nechybí také chatování. Jak to celé funguje, uvidíte nejlépe na videu, které je přiloženo ke kampani na Indiegogo.

Právě na tomto serveru se od července spustí předobjednávky. Jeden FidgetSpinner bude stát 49 dolarů, to je v přepočtu zhruba 1 100 Kč. Poštovné by mělo být zdarma po celém světě. Pokud se kampaň povede, tak by se Spinnery měly odesílat v září tohoto roku. Aplikace bude fungovat na telefonech s Androidem 4,3 a výš. Vyměnitelná baterie má podle výrobce vydržet až jeden rok.

Co říkáte na tento druh Fidget Spinneru?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)