Máte HBO Max? Pak si už zítra pustíte Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

hbo max fanstastická zvířata brumbálova tajesmtví

Pokud jste četli náš souhrnný článek o HBO Max, jistě vám neunikla informace, že filmy od Warner Bros. jsou v této službě dostupné poměrně krátce po premiéře v kinech. To se týká i nového spin-offu ze světa Harryho Pottera, Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství na HBO Max

U nás měl film premiéru 7. dubna a už 30. května bude ke zhlédnutí na HBO Max. Série Fantastická zvířata se odehrává ve stejném světě, jako Harry Potter s tím rozdílem, že je děj zasazen do 20. let minulého století. Hlavní postavou je Mlok Scamander, kterého hraje Eddie Redmayne. S postavami jako je Harry, Ron nebo Hermiona se v této sérii logicky nesetkáme, na druhou stranu ve druhém dílu měl premiéru Albus Brumbál, který fanouškům populárního světa není cizí.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022) CZ Dabing HD trailer

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022) CZ Dabing HD trailer

Poslední díl, tedy Brumbálova tajemství měl vysoká očekávání a podle recenzí jde o poměrně velké zklamání. Na IMDb si film drží hodnocení 6,4/10, na českém ČSFD pak 61 %. První díl si přitom vysloužil 73 %, druhý pak 63 %.

Dáte šanci novým Fantastickým zvířatům?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)