Fanoušci Androidu pozor! RoadShow v Ostravě již tento týden

Obecna-Android-Android-RoadShow-2012-Praha

Po menší pauze jsme opět tady! Celý náš tým a hlavně desítky Androidích přístrojů a dalších specialistů ve svém oboru jsou připraveni na vaši návštěvu. Ano, Android RoadShow 2013 pokračuje a náš tým se přesouvá do Ostravy, kde se již v sobotu 28. 9. 2013 počtvrté setkáme se všemi fanoušky chytrých mobilních zařízení. Buďte u toho!

Super akce plná soutěží – vstup zdarma – počet míst omezen – neváhej a registruj se.

10 věcí, díky kterým si přijde na své nejen fanoušek Androidu

  • jedinečný program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
  • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
  • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
  • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
  • každý se může zúčastnit souboje fotoaparátů se svým přístrojem
  • setkání s internetovými celebritami
  • soutěže o hodnotné ceny
  • Miss Android RoadShow 2013
  • sladké občerstvení pro každého

Android RoadShow 2013 promo video HD

Android RoadShow 2013 promo video HD

 

registraceHome

Kdy a kde se potkáme?

Na sobotu 28. 9. si rozhodně nic neplánujte, neboť právě toto datum je zapsáno tučným zeleným písmem v našem kalendáři – ostravská RoadShow startuje! Naši akci budou hostit prostory hotelu Clarion Congress Hotel Ostrava. Tyto prostory se nachází v ulici Zkrácená 2703/84 – jsme si jisti, že vám váš chytrý androidí telefon poradí, jak se  za námi dostat. :)

Clarion_Congress_Hotel_Ostrava_exterier1


Zvětšit mapu

VIP uživatelé s výhodami a soutěží!

Jeden z našich věrných čtenářů si z Ostravy odnese hodnotnou cenu ze speciální soutěže. Zatím ovšem neprozradíme, co to bude. Jeden z vás se má ale rozhodně na co těšit. :) Našich věrných čtenářů si velmi vážíme, a tak budou při vstupu na akci odbaveni přednostně a žádné fronty na ně nečekají. Navíc dostane každý ihned po vstupu nápoj, aby mohl uhasit žízeň z cesty, a sladké potěšení.

_STE8989 Být VIP návštěvník se skutečně vyplácí. Jeden z Prémium uživatelů od nás v Brně dostal androidí mini PC.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Být Prémium uživatel se rozhodně vyplatí! Chceš jím být? Pak se stačí zaregistrovat. Více informací o našich VIP účtech naleznete zde.

Na co se můžete těšit?

Na armádu androidích přístrojů, spoustu fanoušků, jedinečné přednášky, spoustu vychytávek, odborníků ve svém oboru, soutěže (pro všechny) a hlavně skvělou náladu a atmosféru!

Pojďme si jmenovitě představit některé z atrakcí, které byste si neměli nechat ujít. Přesný program doplníme velmi brzy!

Samsung Galaxy Note 3 a Smartwatch

Jedním z vůbec největších lákadel naší RoadShow budou bezesporu dvě nová zařízení společnosti Samsung. Jako jedni z prvních budete mít možnost osahat si nový přírůstek do rodiny Note s číslovkou 3 a zbrusu nové chytré hodinky SmartWatch. Samozřejmě nebudou chybět ani další nabušené smartphony a tablety tohoto výrobce, který své produkty a služby představí také v jedné z přednášek.

note-3-gear-together

Prestigio s širokou paletou přístrojů

Stejně jako v Praze nás svou návštěvou poctí také stánek společnosti Prestigio, která je v našich končinách velmi známá a oblíbená. V Ostravě budete mít možnost osahání rozsáhlého portfolia tabletů a mobilních telefonů s Androidem od tohoto výrobce.

IMG_0615

Nvidia Shield na scéně!

Společnost Nvidia patří neodmyslitelně do povědomí všech hráčů počítačových či mobilních her. Právě pro hráče bylo stvořeno unikátní zařízení Shield, které v sobě ukrývá velmi výkonný čipset Tegra 4 a možnost pohodlného ovládání. Chcete tento přístroj vidět a vyzkoušet? V Ostravě budete mít možnost!

Nvidia přiveze ukázat i další své produkty, a tak se máte skutečně na co těšit.

nvidia-shield-640x353

registraceHome

Stánek Světa Androida

Na ostravské RoadShow se setkáte také s redaktory našeho portálu, kteří budou mít pod palcem několik stánků. Můžete si tak popovídat přímo s autory, kteří stojí za naším webovým obsahem, a vyzkoušet si některé zajímavosti, které jsme si pro vás připravili.

IMG_0468

Herní koutek s kuličkami Sphero a kvadrokoptérami Ar. Drone 2

Hračky pro děti i dospělé, navíc v Hi-tech pojetí. O čem je řeč? Přeci o kuličkách Sphero a kvadrokoptéře Ar. Drone 2, které jsou ovládány skrze androidí přístroj. U nás budete mít jedinečnou možnost stát se pány a piloty těchto zařízení a vězte, že právě tyto dvě atrakce patří mezi vůbec nejoblíbenější z celé RoadShow. Přijďte se přesvědčit, proč tomu tak je!

IMG_0592

Miss Android RoadShow

RoadShow není doménou pouze mužského pohlaví a ne zřídka se stane, že dorazí také zástupkyně něžného pohlaví. A protože nás to velmi těší, připravili jsme si pro ženy speciální soutěž – Miss Android RoadShow 2013. Co pro to udělat? Stačí se nechat vyfotit, dát nám svůj kontakt a poté sledovat průběh hlasování. Na konci vzejdou tři nejlepší dívky, které získají ceny v hodnotě 12 000 Kč, 8 000 Kč a 5 000 Kč. A jaké? To se nechte překvapit, do ukončení hlasování ještě nějaký ten čas zbývá a nikdy nevíte, jaké přístroje ještě budou představeny a mohou na výherkyně čekat. :)

IMG_0633

Herní koutek stvořený pro “pařmeny”

Patříte mezi náruživé hráče mobilních her pro Android? Myslíte si, že jste v tom skutečně dobří? Pak se přijďte poměřit s ostatními hráči ze všech RoadShow a vyhrajte Tegra 4 zařízení! K dispozici budou nabušené přístroje HTC One a Samsung Galaxy S4, na kterých si zahrajete speciální verzi akční pecky Dead Trigger.

Přijďte se i vy utkat v nelítostném souboji o Tegra 4 zařízení – na www.androidroadshow.cz je již nyní dostupný online žebříček TOP deseti nejlepších hráčů.

IMG_0512

Příslušenství Belkin

Hledáte pro své Android zařízení nějaké stylové příslušenství? Ano? Tak tady jste správně :). Pouzdra, nabíječky, kabely a mnoho dalších chytrých vychytávek jen pro vás.

belkin

Možnost zakoupit polštáře s androidí tématikou

A další skvělá možnost pro každého fanouška Androidu – připravili jsme si pro vás polštářky s tématikou tohoto robotího systému. Na naší akci se můžete skamarádit, vyzkoušet a případně tento skvělý doplněk pořídit domů sobě nebo svým blízkým.

android polštářek

Jízdomat a Kofola

Nemůžete využít běžné dopravní prostředky, a přesto byste nechtěli zmeškat naší RoadShow? Nesmutněte. Spojili jsme se serverem JízdoMat, který poskytne přehledně zpracovanou nabídku i poptávku po spolucestujících. Snadno se tak spojíte s řidičem, který ve vhodný čas jede do města, kde se RoadShow koná, a má ve voze volné místo. Taková moderní podoba stopování.

jizdomat-logo

Chybět nebude ani náš partner Kofola, který pomůže uhasit žízeň všem návštěvníkům.

Neváhejte a registrujte se! Jsme tu pro vás

Co udělat pro vstup na RoadShow? Registrovat se na oficiálních webových stránkách! Vstup a registrace je úplně zdarma a navíc i my budeme vědět, kolik návštěvníků dorazí, a můžeme se přizpůsobit. Nemůže se tak stát, že by na vás nevyšlo místo. Registrujte se a přijďte včas, aby vám neunikla žádná ze zajímavých přednášek.

registraceHome

U vstupu si prosím připravte QR kódy, které vám přijdou na registrační e-mail. Identifikace u vstupu je pak skutečně blesková a vy se téměř okamžitě můžete  vrhnout na prohlídku naší RoadShow.

Oficiální web RoadShow

Více informací, novinky i registraci naleznete na oficiálním webu akce – www.androidroadshow.cz.

android-web

Partneři akce

partneri

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)