TOPlist

Fandové Fallout 1 a 2, do krytu! Vyšel skvělý Android port

Fallout 1 Fallout 2 Android port fo2 exe

V roce 2022 uběhne již 25 let od chvíle, kdy byla vydána první hra z legendární série Fallout. Ačkoli se o to nepřičinili přímo vývojáři ze studia Bethesda, fanoušci této RPG klasiky si mohou nově užít hry Fallout 1 a Fallout 2 velmi pohodlně i na telefonech a tabletech s Androidem. Rukou šikovného nadšence jménem dev360deg totiž vznikl tzv. port, který po stažení z Obchodu Google Play umožňuje tyto tituly spustit.

fo2.exe
fo2.exe

Aplikace s názvem fo2.exe zvládne podle oficiálního popisu spustit verze pořízené přes obchod GOG. Někteří hráči však informují, že jim fungují také Steam verze. Pro Fallout 2 již vyšel samostatný port dříve, nicméně tento nový je mnohem šikovnější zejména v otázce dotykového ovládání.

fo2.exe – Fallout launcher for Android
byu/jaeger-X inEmulationOnAndroid

Jelikož se přímo Bethesda pravděpodobně k převodu těchto her na Android nemá, jde o skvělou alternativní příležitost, jak si je v mobilech či tabletech užít. zatím bez možnosti spuštění různých módů, ale to je jen malá kaňka.

Které hry ze série Fallout jste hráli?

Zdroj: droidgamers

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)