Jak (ne)uspěl modulární Fairphone 4 v testu odolnosti? Mrkněte na video

fairphone 4

Před nějakým časem jsme vás informovali o novém modulárním telefonu Fairphone 4 a nyní se mu na zoubek podíval Zack z kanálu JerryRigEverything. Pokud byste o něm náhodou nikdy neslyšeli, tento chlápek podrobuje nejrůznější telefony testům odolnosti a mučí je nejrůznějšími metodami.

Fairphone 4 test odolnosti

Fairphone se od běžných telefonů dosti liší. Zatímco běžné smartphony jsou v dnešní době vyráběny tak, aby se do nich uživatel nedostal, Fairphone 4 si sami doma opravíte, vyměníte si baterii a spoustu dalších dílů. Ty můžete zakoupit na jejich oficiálním webu.

Finally! A Modular Flagship?! – Durability test!

Finally! A Modular Flagship?! - Durability test!

Přední stranu telefonu pokrývá displej s ochranným sklem Gorilla Glass 5, což znamená že se začne škrábat na úrovni 6 Moshovy stupnice tvrdosti, hlubší škrábance přicházejí na úrovni 7, což je u tohoto skla typické. Následně vezme do ruky nůž a začne se seškrábáním bočního rámu, což se mu bez problémů povede. Dojde také na vypalování displeje zapalovačem a testem ohybu, přičemž se zdá, že se telefon nijak zvlášť nepoškodil. Pokud se chcete mrknout na celý test, je k dispozici na YouTube kanálu JerryRigEverything.

Co na výsledek testu říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)