Posloucháte při brouzdání Facebookem hudbu? Asi vás potěší, co chystá

Facebook Spotify integrovaný přehrávač

Jestli rádi a dlouho projíždíte “zdi” na sociálních sítích a přitom posloucháte hudbu, možná vás někdy štve přepínání mezi aplikacemi a zbytečná ztráta času při jejich ovládání. Jestli tomu tak skutečně je, pravděpodobně se vám bude líbit, co společně chystají největší sociální síť světa a globálně nejpoužívanější hudební streamovací platforma. Ano, řeč je samozřejmě o gigantech jménem Facebook a Spotify, kteří v rámci spolupráce vyvíjejí zajímavý integrovaný přehrávač.

Tento nový přehrávací nástroj by se měl díky novému partnerskému “Projektu Boombox” objevit na Facebooku. A citelně usnadnit jeho uživatelům přístup k přehrávání audia. Přímo na webu či v aplikaci této sociální sítě se má totiž objevit nový a nezávislý panel pro přehrávání. Bude napojený (minimálně) na Spotify a umožní spouštět a ovládat playlisty bez toho, aby musel člověk odcházet jinam.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Integrovaný Spotify přehrávač pro Facebook má přitom zvládnout obstarat jak klasické skladby, tak i podcasty. Spojení těchto dvou obřích platforem nadále pokračuje a vznikají z toho zajímavé nápady.

Jak často brouzdáte po sítích a současně posloucháte hudbu?

Zdroj: techcrunch

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)