TOPlist

Facebook Dating přichází. Pomůže lidem najít vysněného partnera?

facebook dating

Facebook se v poslední době pouští do všeho možného. Kromě toho, že své uživatele odposlouchává více, než kdy dříve a zkvalitňuje tak relevantnost reklam či výsledků se společnost pustila také do vlastní kryptoměny zvané Libra. A jakoby toho nebylo málo, americká firma musí být všude. Ve čtvrtek totiž v USA spustila novou službu Facebook Dating, která by měla uživatelům najít toho vysněného partnera.

Služba Facebook Dating je nyní dostupná ve 20 zemích světa, do Evropy však přijde až začátkem roku 2020. Pro splnění podmínek je třeba dovršení věku osmnácti let a vytvoření profilu v této službě. Na základě údajů, které vyplníte vám budou představováni vaši vysnění partneři. Máte rádi hokej a k smrti nesnášite Apple? Fajn. Pak vám Facebook Dating předhodí rozenou Androiďačku s hokejovým dresem. To je samozřejmě myšleno s nadsázkou, ovšem na základě zájmů, aktivit, věku a ostatních informací vám opravdu aplikace najde tu „nejvhodnější“ osobu. Ne nadarmo se ale říká, že se protiklady přitahují, že?

„Facebook Dating“ launches in the U.S.

"Facebook Dating" launches in the U.S.

Službu si od včerejšího spuštění založilo více, než dvě procenta uživatelů a akcie populárních internetových seznamek, jako například Tinder se téměř okamžitě propadly. Nová aplikace podporuje také funkci „stories“ a tak budete moci informovat všechny uživatele, co právě děláte.

Těšíte se na příchod Facebook Dating do Evropy?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)