Evropské ceny telefonů Huawei P30 poodhaleny. Za nejdražší verzi zaplatíte přes 1000 eur

huawei p30 cena

Řada telefonů Huawei P30 se představuje již příští týden. Dnes jsme se dočkali s předstihem poodhalení cen. Vypadá to na to, že Huawei se cenově srovná se Samsung Galaxy S10. Informaci přinesl server winfuture.de, který v uplynulých dnech zveřejnil patrametry i fotografie chystaných telefonů od čínské společnosti.

Huawei P30 má začínat na částce 750 eur. Vyrovná se tak Galaxy S10e

Podle Rolanda Quandta ze serveru winfuture.de se jedná o finální ceny, které Huawei za týden odhalí. Vzhledem k počtu správně odhadnutých informací v minulosti a tomu, že má s předstihem přístup k parametrům i fotografiím Huawei P30, jsou zde mnohem větší šance, že se jedná o správné informace a spekulace se potvrdí. V krátkosti ceny naleznete níže:

Rozhodně tak telefony nebudou patřit k levným zařízením. Na druhou stranu musíme počítat s tím, že Huawei už není žádnou druhotnou společností. Vyrábí plnohodnotné prémiové telefony, které se můžou rovnat s těmi nejlepšími jako je právě Galaxy S10 (recenze) nebo Apple iPhone XS (recenze).

huawei P30 pro design

Podle informací Huawei rovněž plánuje i bonusy k předobjednávkám. A to bezdrátovou nabíječku a reproduktor Sonos One. Prozatím ale není jasné, jestli tato nabídka platí pro všechny státy. Může se stát, že bonusy ve finále budou odlišné. Před několika dny se například hovořilo o chytrých hodinkách Huawei Watch GT.

Byli byste spokojeni s těmito cenami u řady Huawei P30?

Zdroj: gsmarena.com, winfuture.de

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)