TOPlist

Evernote Premium pro zákazníky T-Mobile na půl roku zdarma

evernote ico

Minulý rok uzavřela německá společnost Deutsche Telekom, která provozuje místního mobilního operátora T-Mobile, dohodu se společností Evernote. Ta se týkala předplatného Evernote Premium pro zákazníky tamního operátora na jeden celý rok zdarma. Nyní se tato výhoda rozšiřuje i do dalších zemí, včetně České republiky a Slovenska.

evernote2

Smluvní dohoda prémiového členství se nyní rozšířila o dalších 12 zemí:

Albánie, Rakousko, Chorvatsko, Česká republika, Řecko, Maďarsko, Černá Hora, Makedonie, Nizozemsko, Polsko, Rumunsko a Slovensko.

T_Mobile

Všichni zákazníci mobilního operátora T-Mobile získají možnost využití Evernote Premium na půl roku zdarma. Oproti Německu je to ale o celý půl rok méně. Prémiovým členstvím získá zákazník přístup k offline poznámkám, vylepšenému vyhledávání, většímu prostoru a mnoho dalšího. Placený přístup je také možno zakoupit za cenu 5 EUR na měsíc nebo 40 EUR ročně.

Společnost Evernote si tímto krokem slibuje vyšší počet pravidelně platících uživatelů.

Výše zmíněnou výhodu by mělo být možné aktivovat již v tuto chvíli, a to prostřednictvím aplikace Evernote. Akce platí do 25. září.

Podařilo se vám speciální nabídku aktivovat?

Zdroj: The Next Web

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)