Legendární vesmírná hra EVE Online půjde hrát i na mobilu. Vyjde pod názvem EVE Echoes

eve echoes

EVE Online je skutečně speciální online hra, kterou lze hrát již od roku 2003 na PC. Jednou za čas se vždy objeví v médiích zprávy o obřích bitvách, kterých se účastní stovky až tisíce lodí. Jde o tzv. sci-fi sandbox, volně by se to dalo přeložit jako vesmírné pískoviště, kde si každý může dělat, téměř co chce. Můžete těžit a vydělávat peníze, můžete být pirátem, obchodníkem atd. Hráči dokázali za roky fungování vytvořit klany, masivní koalice, existuje obrovská historie plná zvratů, politikaření apod., kde se o většinu věcí starají přímo hráči a vývojáři zasahují minimálně. Žádná jiná hra se v tomto ohledu EVE Online ani zdaleka nepřibližuje. Nyní jsme se dozvěděli, že se chystá mobilní verze hry pod názvem EVE Echoes.

EVE Echoes bude mobilní verzí známého sci-fi sandboxu

Zní to jako skvělá hra. Jenže je tu problém, že je hodně časově náročná, kdy se častokrát může stát, že ve hře budete trávit stejné množství času jako v práci. A to jen, abyste vydělávali peníze ve vaší těžební kolonii. Hodně ulehčit hraní by mohla nově představená mobilní verze EVE Echoes, takže byste mohli hrát na cestách a ne jen u PC doma. Vývojáři originální hry CCP Games spolupracují s firmou NetEase Games (tvůrci hry Rules of Survival).

EVE: Echoes – Mobile MMO – Gameplay Trailer

EVE: Echoes - Mobile MMO - Gameplay Trailer

Hra bude postavena na grafickém enginu NeoX a z prvního traileru můžeme vidět, že bude vypadat velmi dobře. Nenechte se ale zmást grafikou, EVE Online je tzv. tabulková hra a hodně času budete trávit právě v různých tabulkách. Hratelnost bude míst stále na starost CCP Games, takže od toho si mnozí slibují, že dostanou téměř stejnou svobodu jako na PC. Vydání EVE Echoes je plánováno na rok 2019. A to na Android i iOS.

Těšíte se na EVE Echoes? Hráli jste někdy tuto online hru od CCP Games?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)