Energizer Power Max P18K: Telefon s 18 000 mAh baterií a vysunovací duální selfie kamerou

Energizer – POWER MAX P18K POP dualni selfie kamera

O telefonu Energizer Power Max P18K jsme již krátce mohli slyšet před několika týdny, kdy společnost Energizer oznámila to, že na veletrhu MWC 2019 oznámí rovnou 26 nových telefonů. Dnes společnost poodhalila trošku více, a to včetně designu. Rozhodně nás čeká zajímavé zařízení.

Energizer Power Max P18K bude jeden z nejzajímavějších telefonů veletrhu MWC 2019

Možná si říkáte, že jde o poměrně odvážné tvrzení. Nicméně stačí si přečíst, že telefon bude mít celkem 5 fotoaparátů. Tři na hlavní straně s 12 + 5 + 2 MPx, které svým designem připomínají Huawei P20 Pro a zároveň i duální selfie kameru. Ta se ale bude vysunovat, podobně jako jsme to v minulém roce mohli vidět u Vivo telefonů. Každopádně Energizer je první společností, která do vysunovací části integrovala dva fotoaparáty s 16 a 2 MPx. I díky tomu nebude mít telefon výřez a rámečky kolem displeje jsou minimální.

Energizer-PowerMax-P18K

Samotný displej bude mít velikost 6,2″ a FullHD+ rozlišení. Další věcí, kterou se odlišuje, je kapacita baterie. Údajně jde o telefon s největší kapacitou baterie v historii. Hodnota se zastavila na čísle 18 000 mAh. Na jedno nabití má vydržet týden normálního používání. Z dostupných renderů telefonu prozatím nevidíme, jak moc špatné to budou s tloušťkou, zároveň se nezná ani hmotnost. Ta nebude také zrovna nízká. O výkon se stará Helio P70, kterou doplňuje 6GB paměť RAM a 128GB vnitřní paměti.

Energizer power max p18k pop telefon

Kompletního představení se dočkáme již cca za 10 dní na veletrhu MWC 2019. Cena není prozatím známá, stejně tak ani dostupnost.

Co říkáte na Energizer Power Max P18K? Myslíte si, že telefon uspěje?

Zdroj: fonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)