Emoji Mosaic: Vytvořte si zajímavé mozaiky ze smajlíků rychle a jednoduše

emoji mosaic zena mozaika

Emoji Mosaic je zajímavá webová služba, která automaticky přetvoří jakýkoliv obrázek či fotku na mozaiku. Ta je netradiční v tom, že je vytvořena pouze z emoji ikon neboli smajlíků. Služba je k dispozici zdarma, využívat ji můžete neomezeně.

Emoji Mosaic přemění vaše fotky a přemění je na moderní umění

Emoji ikony hrají stále větší roli. Dlouhé roky už nejde pouze o jednoduché smajlíky se základními výrazy. Existuje už téměř 3 tisíce různých ikonek, které znázorňuje emoce, symboly, objekty apod. Dokonce existuje i Emoji ve filmu, což je animovaná komedie, která se dostala až do Hollywoodu.

Emodži ikony se dají použít také k jinému druhu umění. A to tvorbě mozaik. Za touto službou stojí programátor a designér Eric Lewis. Vytvořil ji už před nějakou dobou, ale teprve nyní se o ni píše díky rozšíření na sociálních sítích. Můžete vidět stále více lidí, kteří se mění fotografie na „emodži mozaiku“. Pokud si chcete také vyzkoušet, jak to celé funguje a jak třeba vypadá vaše selfie ve světě emoji, tak můžete. Služba je zdarma, k vyzkoušení stačí jít na stránky projektu a uploadnout fotku či obrázek. Chvíli se zpracovává a zanedlouho se vám na displeji objeví mozaika, kterou si můžete uložit.

emoji mosaic

Vyzkoušeli jste tuto službu? Jak se vám emoji mozaika líbí?

Zdroje: theverge.com, thenextweb.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)