Sbohem, vstávání. Nová herní postel Bauhütte by vás pohltila

elektrická herní postel Bauhütte BGB-100FA

Japonská společnost Bauhütte, populární výrobce různých druhů herního nábytku a bytového příslušenství, začala prodávat něco, co hraničí s totální leností a brnká na nervy všem, kteří hraní videoher vidí jako “činnost” vedoucí jen k obezitě a zbytečnému pálení času bez pohybu. Na trh totiž vyrazila elektrická herní postel BGB-100FA, se kterou díky motorizaci a dálkovému ovládání nemusíte po probuzení ani zvednout hlavu z polštáře a hned se můžete věnovat pohodlnému hraní.

至高の寝ながらゲーム環境「電動ゲーミングベッド」BGB-100FA 動作イメージ【Bauhutte】

至高の寝ながらゲーム環境「電動ゲーミングベッド」BGB-100FA  動作イメージ【Bauhutte】

Po technické stránce nejde o žádný velký zázrak a mechanizovaná kovová konstrukce je slabším odvarem moderních nemocničních lůžek. Šest výškově nastavitelných noh, dva písty, tři panty a ovladač se šesti tlačítky. Při pohledu na kompletní sestavu s ostatními doplňky se ale musí zákonitě zasnít každý zarytý gamer. Z obrázků je patrné, že se myslí i na zakomponování mobilního telefonu.

Na japonském Amazonu je nová elektrická herní postel Bauhütte BGB-100FA k sehnání v přepočtu za cca 10 800 Kč bez matrace a 18 400 Kč i s ní. Upřímně jsme si nejdřív mysleli, že jde o aprílový vtípek, ale postel je opravdu v prodeji a její propagace běží jak na webu, tak na sociálních sítích.

Znáte někoho, kdo by chtěl takové herní doupě?

Zdroj: Bauhütte

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)