TOPlist

Stahujte zdarma: Skvělá akce Dying Light Enhanced Edition je dostupná na Epic Games Store

dying light zdarma epic games
  • Dying Light je survival zombie akce z roku 2015
  • Enhanced Edition obsahuje všechna vylepšení 
  • Epic Games nyní hru rozdávají až do 13. dubna zdarma

V roce 2015 vydala společnost Techland první díl zombie akce Dying Light, která byla a dodnes je svým způsobem jedinečná. Navíc až do roku 2022 nás vývojáři krmili novým obsahem a vyšla kompletně nová edice Dying Light Enhanced Edition, která sklidila v recenzích velký úspěch. Právě tu si můžete od včerejšího dne stáhnout zdarma.

Pokud vám tedy z jakéhokoliv důvodu původní titul vyšel a rovnou jste skočili po druhém dílu, který vyšel v únoru 2022, můžete si jej do své knihovny přidat zdarma. Rozšířená edice obsahuje kromě základní hry také datadisk The Following a Season Pass. Hru rozdává Epic Games Store, takže se v něm stačí zaregistrovat a následně si hru stáhnout a to až do 13. dubna.

Should You Buy Dying Light In 2022? (Review)

Should You Buy Dying Light In 2022? (Review)

Hra je již staršího data a není nijak zvlášť náročná na hardware. Potřebujete minimálně Intel Core i5-2500/AMD FX-8320, 4 GB RAM a grafickou kartu GTX 560/Radeon HD 6870. Většina komponentů je z roku 2011, takže pokud máte nějaký novější stroj, je velká šance, že si hru zahrajete plynule a na vysoké detaily.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Vyzkoušíte hru Dying Light?

Zdroj: pcgamer

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)