TOPlist

Nová Mario hra už je na Google Play. Tentokrát půjde hrát zdarma

dr mario world android ios hra

Další mobilní hra od Nintenda je Dr. Mario World. Vychází dříve, než jsme očekávali, japonská společnost oznámila datum vydání na 10. července 2019. Dále se potvrdilo, že hra bude ke stažení a hraní zdarma. Nemusí se tak opakovat fiasko s první Mario hrou na telefonech, která byla zdarma jen na několik prvních úrovní. Výsledkem tak může být hit, protože přeci jen je Mario stále jednou z nejznámějších herních postav historie. A o čem Dr. Mario World bude?

Dr. Mario World je oddechová hra ve stylu „spoj tři“

Už podle názvu je jasné, o co půjde. V roli doktora Maria a bojovat budete muset s různými viry a nemocemi. A to takovým způsobem, že kapsle s lékem budete spojovat s jednotlivými viry, které jsou zobrazeny stejnou barvou. V základu se jedná o klasickou spoj tři hru. Rozdíl je v tom, že kapslí s lékem je omezený počet, takže budete muset správně rozvrhnout, jak je budete používat.

Dr. Mario World Game Play

Dr. Mario World Game Play

Hra samozřejmě těží ze jména Mario. Můžete se těšit na plno známých postav, ať už je to princezna Peach, Bowser, Goomba, Koopa Troopa anebo Buzzy Bettle. Pomáhat budou například novými schopnostmi, které Mario nebude mít. Podle slov Nintenda hra obsahuje stovky různých úrovní a několik světů. K dispozici bude možnost porovnávat výsledky s kamarády, ale i třeba můžete hrát proti sobě ve Versus režimu. Dr. Mario World už se v tuto chvíli nachází na Google Play, kde se můžete předběžně zaregistrovat, aby vás obchod Play v době vydání upozornil.

Dr. Mario World
Dr. Mario World

Těšíte se na novou Mario hru na telefony?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)