Dostupnost Google Pixel 6 a Pixel 6 Pro: budou k dispozici i u nás?

google pixel 6

Google včera trochu překvapivě potvrdil několik detailů o telefonech Pixel 6 a Pixel 6 Pro. Dozvěděli jsme se například o tom, že v nich bude tikat čip Tensor a již od prvního spuštění se můžeme těšit na systém Android 12. Jak je to ale s dostupností?

Dostupnost Google Pixel 6 a Pixel 6 Pro

Na e-shopu Google Store již můžeme vidět záložku s novými Pixely, která odhaluje spoustu dalších zajímavostí. Bohužel zatím neznáme cenu, avšak telefony budou k dispozici minimálně v zemích Austrálie, Francie, Japonsko, Kanada, Německo, Tchaj-wan, Velká Británie a USA. Co to pro nás znamená? Google zřejmě nemá v plánu expandovat na tuzemský trh, ovšem důležité je, že bude k dispozici v Německu.

Přímo z německého Google Store je totiž možné si produkty objednávat k nám do Česka. Pomocí našeho návodu to zvládne každý. Americký gigant zatím nepotvrdil přesné datum vydání, zatím vidíme jen čtvrté čtvrtletí roku 2021.

Co na nové Pixely říkáte?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)