Google všem vytřel zrak a ukázal skoro celý Pixel 6

Google Pixel 6 Tensor design

Jako blesk z čistého nebe by se dalo popsat oznámení, které před pár hodinami poslal do světa americký Google. Protnul dosavadní vlny spekulací a úniků a zveřejnil hodně podstatných informací o připravovaném telefonu Pixel 6 (resp. jeho dvou variantách). Středobodem telefonů i nečekaně sdílné zprávy je čipset Tensor, první procesorová jednotka vyrobená přímo firmou Google pro telefony Pixel.

Google Pixel 6 barvy záda

Po čtyřech letech vývoje bude mít součástka premiéru letos na podzim. Nový procesor je na míru šitý nejen systému Android, ale hlavně umělé inteligenci a strojovému učení, které mají v Google telefonech hodně prostoru, hlavně při focení. Postarat by se prý měl také o bezkonkurenční bezpečnost.

Google Pixel 6 Tensor procesor

Telefony Pixel 6 a Pixel 6 Pro se v blogovém příspěvku před podzimním uvedením ukázaly i po vzhledové stránce. Jak z venku, tak i částečně zevnitř.

Sneak Peak: Pixel 6 and Pixel 6 Pro, the Completely Reimagined Google Phones

Sneak Peak: Pixel 6 and Pixel 6 Pro, the Completely Reimagined Google Phones

Bylo jasně potvrzeno, že obě varianty budou mít na zádech v celé šířce modul s foťáky. Model Pro v něm bude mít tři čočky, běžná varianta o jednu méně. Těšit se můžeme na pět barevných variant zevnějšku. Při prezentaci dostalo prostor také nové prostředí Material You z dvanáctého Androida. Řada Pixel 6 už má dokonce i vlastní stránku na oficiálním webu Google obchodu.

Co říkáte na potvrzený design telefonů Pixel 6?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)