Únik bestie: V Doogee V Max bude rekordní 22 000mAh baterie

Doogee V Max 22 000mAh baterie

Jako každý rok by měla i letos čínská značka Doogee vyslat na trh řadu zajímavých telefonů, které budou odolné, vybavené extrémně “velkou” baterií, případně budou splňovat obojí současně. Na internet před několika hodinami unikly informace o smartphonu, který se má kromě vyšší odolnosti pochlubit i tím, že je v něm baterie s rekordně vysokou kapacitou. Řeč je o modelu Doogee V Max a zmíněná kapacita by měla zamířit k 22 000mAh hranici.

Doogee V Max 22 000mAh baterie záda barvy

Takto “velká” baterie má podle úniku zajistit mobilu 6-10 dní běžného používání, ale také se extrémně projeví na tloušťce přístroje. Údajně půjde o zhruba 27 milimetrů. Pokud se každopádně informace o kapacitě baterie potvrdí, půjde o rekord. Ten zatím drží odolný Oukitel WP19 se svou 21 000mAh baterií. Nové Doogee by se mělo nabíjet výkonem 33 W.

Úložiště energie nicméně nebude jediné, co nejspíš na mobilu zaujme. Ačkoli nejsou další základní parametry rekordní, patří k tomu nejlepšímu dostupnému. Mluví se například o 6.58″ FullHD+ 120Hz IPS displeji, foto sestavě ve složení 108Mpx hlavní + 20Mpx noční + 16Mpx ultraširoký s makrem + 32Mpx přední, procesoru MediaTek Dimensity 1080, paměťové kombinaci až 12/256 GB s podporou paměťových karet.

Doogee V Max 22 000mAh baterie displej

Doogee V Max bude mít podle úniku senzor na otisk prstu na boku a odolnost mají zaručovat certifikace IP68/IP69 a MIL-STD-810H. Nebude prý chybět podpora 5G či NFC a dokonce High-Res Audio. Dočkat se máme tří barevných variant: Gold, Black a Silver. O ceně se zatím nic neví.

Jakou největší baterii jste v mobilu kdy měli?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)