DOOGEE S89 Pro: Nový drsňák s gigantickou 12 000mAh baterií

DOOGEE S89 Pro 12 000mAh baterie odolný mobil

Značka DOOGEE, populární zejména díky svým odolným telefonům, před pár hodinami představila několik nových mobilů a dvoje chytré hodinky. Jde konkrétně o smartphony S89 Pro, S61 a X97 a hodinky s označením D11 a D09. Největší pozornost na sebe strhává první jmenovaný odolný mobil DOOGEE S89 Pro, který se kromě „tradiční“ schopnosti přečkat drsné zacházení chlubí také obří 12 000mAh baterií nebo zajímavými notifikačními diodami na zádech.

Mezi základní parametry modelu S89 Pro patří dále Android 12, 6,3″ LCD FHD+ displej s výřezem pro přední 16Mpx foťák, procesor Helio P90, paměťová kombinace 8 + 256 GB, 65W nabíjení a trojice zadních fotoaparátů ve složení 64Mpx hlavní + 20Mpx noční + 8 ultraširoký. Mobil splňuje standardy IP68 / IP69K / MIL-STD-810H, má senzor na otisk prstů na boku a NFC podporuje mimo jiné i Google Pay (resp. Peněženku).

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Na designově zajímavých zádech telefonu jsou senzory fotoaparátů umístěny do zdánlivé podoby helmy robota, přičemž oči tvoří dva notifikační diodové panely. Ty umí svítit či blikat v barvách ve škále RGB, přičemž jednotlivé druhy barevného upozornění si může nastavit uživatel sám. Nový DOOGEE S89 Pro je dostupný do 29. července za akční zaváděcí cenu 8 200 Kč na AliExpressu, případně na webu výrobce.

Co by vám u takového mobilu chybělo?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)