Menu

Psychologický horor DISTRAINT je zdarma dostupný na Google Play

Hororové hry na Steamu jsou různé, máte velké hry jako The Evil Within, ale i malé indie hry, jako třeba DISTRAINT. Tato hra se nově přesunula i na Google Play, kde se dá zdarma stáhnout.

DISTRAINT: Hororová hra do kapsy

Hra vypráví příběh “zlodějíčka” se jménem Price. Jedná se o člověka, který by pro peníze udělal téměř cokoliv. V tomto případě chce vytvořit partnerství s firmou, a to tím, že se zbaví nájemců, kteří pozdě platí nájem v baráku. Poměrně neobvyklý příběh, jelikož se ale jedná o hororovou hru, nebude to určitě tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.

Jedná se o hru se 2D pixelovou grafikou, ta má hodně temný a minimalistický nádech. Samotná hra je spíše o prozkoumávání, shromažďování věcí a řešení hádanek. Podobně jako point-and-click adventury.

DISTRAINT je kompatibilní jak s telefony, tak i tablety. Nejedná se také přímo o hru pro děti, jelikož se v ní vyskytuje násilí a jazyk, který by mohl někoho pohoršit. Velkým plusem je rozhodně to, že se dá stáhnout zdarma, existuje však ve hře možnost za 1,5 dolaru zrušit reklamy. Dohrání hry zabere něco málo přes dvě hodiny.

Hrajete nějaké hororové hry na svém přenosném zařízení?

Zdroj: androidpolice.com.

 

Komentáře

Adam Mravec

30.11.2016 12:38

Opravit hrubku ve větě, prosím!
DISTRAINT je kompatibilní jak z telefony, tak i tablety.

Daevis

David TrlicaRedaktor 21

30.11.2016 12:40

Opraveno, děkuji za upozornění.

Mychon98

z aplikace
30.11.2016 14:45

Klíč na Steam k této hře: https://gleam.io/ABbhg/distraint-giveaway

Adam Mravec

30.11.2016 18:54

V pohodě, rádo se stalo. Také děkuji ;-) .

RSS (komentáře k článku)