Psychologický horor DISTRAINT je zdarma dostupný na Google Play

Distraint

Hororové hry na Steamu jsou různé, máte velké hry jako The Evil Within, ale i malé indie hry, jako třeba DISTRAINT. Tato hra se nově přesunula i na Google Play, kde se dá zdarma stáhnout.

DISTRAINT: Hororová hra do kapsy

Hra vypráví příběh “zlodějíčka” se jménem Price. Jedná se o člověka, který by pro peníze udělal téměř cokoliv. V tomto případě chce vytvořit partnerství s firmou, a to tím, že se zbaví nájemců, kteří pozdě platí nájem v baráku. Poměrně neobvyklý příběh, jelikož se ale jedná o hororovou hru, nebude to určitě tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.

DISTRAINT – Release Trailer

DISTRAINT - Release Trailer

Jedná se o hru se 2D pixelovou grafikou, ta má hodně temný a minimalistický nádech. Samotná hra je spíše o prozkoumávání, shromažďování věcí a řešení hádanek. Podobně jako point-and-click adventury.

DISTRAINT je kompatibilní jak s telefony, tak i tablety. Nejedná se také přímo o hru pro děti, jelikož se v ní vyskytuje násilí a jazyk, který by mohl někoho pohoršit. Velkým plusem je rozhodně to, že se dá stáhnout zdarma, existuje však ve hře možnost za 1,5 dolaru zrušit reklamy. Dohrání hry zabere něco málo přes dvě hodiny.

DISTRAINT: Pocket Pixel Horror
DISTRAINT: Pocket Pixel Horror

Hrajete nějaké hororové hry na svém přenosném zařízení?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)