Displej Galaxy Note 8 je jedním z nejlepších, tvrdí DisplayMate

Displej Galaxy Note 8 je tím nejlepším mezi smartphony.

Společnost DisplayMate zabývající se průzkumy ze světa spotřební elektroniky přišla se zajímavým zjištěním. Displej Galaxy Note 8 je tím nejlepším mezi smartphony. DisplayMate udělila displeji telefonu  nejvyšší hodnocení A+.

Displej Galaxy Note 8 je mezi smartphony nejlepším

Firma DisplayMate se specializuje na displeje, naposledy se blíže podívali na telefon Samsung Galaxy Note 8. Při něm došla ke zjištění, že tento telefon nabízí v současné době nejlepší displej mezi telefony. Poprvé tak udělila telefonu hodnocení A+.

Nejlepším vylepšením oproti modelu Galaxy S8 je zejména vyšší jas. 6,3 palcový displej Galaxy Note 8 má jas vyšší o zhruba 22%. Nabízí také optimálnější nastavení podmínek jasu displeje v automatickém režimu.

displej-galaxy-note-8-kvalita-displeje

Oproti Galaxy S8 má Galaxy Note 8 také větší škálu barev, s čímž souvisí také přesnost barevného podání a lepší pozorovací úhly. Ze zprávy společnosti DisplayMate tedy vyplývá, že Samsung u své nové vlajkové lodi udělal značný pokrok, co se týče vylepšení displeje. Super AMOLED zkrátka Samsung umí.

Když vybíráte telefon, je pro vás kvalita displeje důležitá?

Zdroj: androidauthority.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)