TOPlist

Máte Disney+? Tohle je 5 seriálů, které Češi sledují v říjnu nejčastěji

disney plus nejsledovanější seriály česko
  • Mezi nejsledovanější seriály na Disney+ patří dlouhodobě Simpsonovi
  • Druhá příčka patří seriálu Loki od Marvelu
  • Nechybí ani kultovní dílo Jak jsem poznal vaši matku 

Nedávno jsme si ukazovali 5 nejsledovanějších seriálů na Netflixu a dnes se mrkneme na konkurenci, konkrétně Disney+. Tato platforma má ve svém repertoáru několik zajímavých seriálů, vůbec tím nejsledovanějším jsou Simpsonovi, druhé místo patří seriálu Loki.

Simpsonovi

Seriál Simpsonovi je jedním z nejdelších animovaných seriálů v historii. Od svého vzniku v roce 1989 se stal kultovním hitem a sledovaností na celém světě. V Česku je tento seriál velmi oblíbený a v říjnu dosáhl na první místo žebříčku nejsledovanějších seriálů.

SIMPSONOVI: To nejlepší z 34. série!

SIMPSONOVI: To nejlepší z 34. série!

Hodnocení na ČSFD: 92 %

Loki

Pokud jste fanouškem Marvelu, určitě vám neunikl seriál Loki. Tento seriál se soustředí na oblíbeného zloducha z filmů o Avengerech, Lokiho, který je v tomto příběhu představen ve zcela novém světle. Nedávno navíc vyšla druhá série a jde o druhý nejsledovanější seriál na Disney+.

Loki (2023) CZ HD trailer 2. řady #DisneyPlus #Marvel

Loki (2023) CZ HD trailer 2. řady #DisneyPlus #Marvel

Hodnocení na ČSFD: 80 %

Jak jsem poznal vaši matku

Ačkoliv je tento seriál starší, na Disney+ zaznamenal v říjnu obrovský nárůst popularity. Jak jsem poznal vaši matku je komediální seriál, který vypráví příběh skupiny přátel v New Yorku. Pro mnohé je tento seriál synonymem pro humor, romantiku ale i hlubší životní lekce.

How I Met Your Mother | Trailer

How I Met Your Mother | Trailer

Hodnocení na ČSFD: 84 %

Chirurgové

Drama ze světa medicíny je vždy populární, a Chirurgové jsou toho dokonalým příkladem. Tento seriál sleduje životy lékařů a chirurgů v prestižní nemocnici. Kromě komplikovaných lékařských případů se seriál věnuje i osobním životům hlavních postav a jejich vztahům.

Meredith and Addison Talk About Derek – Grey’s Anatomy

Meredith and Addison Talk About Derek - Grey's Anatomy

Hodnocení na ČSFD: 78 %

Ahsoka

Pro všechny fanoušky Star Wars je Ahsoka seriálem, na který dlouho čekali. Sleduje příběh Ahsoky Tano, jedné z nejvýraznějších postav z animovaného seriálu Star Wars: The Clone Wars.

Ahsoka | Official Trailer | Disney+

Ahsoka | Official Trailer | Disney+

Hodnocení na ČSFD: 75 %

Disney+
Disney+

Viděli jste v poslední době nějaký zajímavý seriál?

Zdroj: Flixpatrol

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)