To je velké. Discord dostává obří aktualizaci a integruje ChatGPT

discord chatgpt aktualizace

Discord je populární platforma nejen pro hraní ale budují se na něm komunity snad ze všech možných oborů. Nyní se spojil s OpenAI a přináší nativní podporu pro ChatGPT. Jde o jednu z největších aktualizací, která kdy na této platformě proběhla.

Integrovaný bot Clyde dokáže uživatele upozornit na chyby, reagovat na jejich příkazy a samozřejmě se na něj můžete obrátit s jakýmikoliv dotazy. Správci serverů budou mít možnost tuto funkci vypnout, pokud ji nebudou chtít využívat. Soukromí je však stále zachováno. Uživatelská data totiž nejsou sdílena s OpenAI, aby pomáhala s trénováním tohoto chatbota.

Discord – Pokec, chat a relax
Discord – Pokec, chat a relax

Discord také vylepšuje svůj nástroj pro automatické moderování obsahu AutoMod, který pomáhá s dodržováním pravidel na serverech. AutoMod těží z obrovského množství dat a nyní dokáže identifikovat ty nejmenší detaily, které lidé často přehlížejí. Takže pokud se někdo pokouší obejít pravidla serveru, existuje větší šance, že ho AutoMod chytí při činu. Pokud se často ztrácíte v jednotlivých konverzacích a nejste aktivní příliš často, oceníte novou funkci Souhrny konverzací, která vám (jak už název prozrazuje) shrne všechny důležité zprávy, které jste zmeškali.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak často používáte Discord?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)