Diablo Immortal: Legendární PC hra se dostává na Android a iOS telefony

diablo immortal android ios

V těchto dnech se koná BlizzCon, což je každoroční setkání fanoušků a vývojářů herní společnosti Blizzard. Na akci se mimo jiné představují novinky ze světa Blizzard her. Hlavním překvapením letošního roku bylo Diablo Immortal, což je plnohodnotná mobilní verze ze série Diablo.

Diablo Immortal již brzy vychází na Androidu i iOS

Blizzard před malou chvílí představil Diablo Immortal, jde o novou multiplayerovou online hru pro mobilní telefony. Z videa i obrázků můžeme vidět, že se jedná o plnohodnotnou hru. Ve hře se objeví celkem 6 hrdinů, které už můžeme znát z předchozích her této série. Nebude chybět příběh, který je zasazen mezi Diablo 2 a Diablo 3. Dobrou zprávou je to, že i když se jedná o online hru, tak můžete hrát i sami.

Diablo Immortal Google Play Trailer

Diablo Immortal Google Play Trailer

Za hrou nestojí přímo Blizzard, ale čínské studio NetEase. Největší změnou oproti klasickému Diablu bude samozřejmě v ovládání. Diablo je známé jako „zabíják“ myší, protože pro útoky musíte neustále klikat. V Diablo Immortal je změněno kompletně ovládání na dotykový displej. Nebude chybět ani podpora Battle.net, takže můžete zůstat ve spojení s přáteli, kteří hrají jiné hry. Hru už nalezneme na Google Play, ale prozatím pouze k předregistraci. Prozatím v tuto chvílí není známé, kdy hra vyjde, ani jestli bude zdarma nebo za peníze.

Jak se vám líbí Diablo Immortal? Těšíte se na mobilní verzi této oblíbené herní série?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)