Nejočekávanější mobilní MMORPG Diablo Immortal klepe na dveře

diablo immortal

Když Blizzard představil v roce 2018 na svém Blizzconu hru Diablo Immortal, nesetkalo se toto rozhodnutí se skalními fanoušky s pochopením. Všichni očekávali Diablo IV a namísto něj jsme se dočkali mobilní hry, jelikož si je studio vědomo potenciálu, který tento trh nabízí. Jeden z fanoušků se hned po představení zeptal Wyatta Chenga, zda se náhodou nejedná o nějaký pozdní aprílový žertík.

Diablo Immortal se konečně dostává do předběžného přístupu

Cheng odvětil dnes již legendární větou „vy snad nemáte telefony?“ a tak nechtěně spustil vlnu nejrůznějších memů a dalších vtípků. Ať už si o celé situaci myslíte, co chcete, vězte že Diablo Immortal se blíží a nyní se do něj můžete předběžně zaregistrovat. Původně se očekávalo, že vyjde ke konci roku 2021, to se ale (jak jistě víte) nepodařilo splnit.

Diablo Immortal | Pre-Registration Cosmetic Trailer

Diablo Immortal | Pre-Registration Cosmetic Trailer

Jde rozhodně o jednu z nejočekávanějších MMORPG her na mobilní zařízení vůbec a na prvních ukázkách vypadá sakra dobře. Trailer poukazuje rovněž na zbroj Horadrim, která se uvolní v případě, že bude mít hra více než 30 milionů předregistrací. Dá se očekávat, že toto číslo splní Diablo Immortal v řádu maximálně několika dnů. Hra jako taková by měla vyjít na konci června.

Jak se těšíte na Diablo Immortal?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)