Gmail, Google Fotky a další čekají designové změny. Podívejte se na video

designove zmeny google material design 2

S příchodem Androidu P se čekají také designové změny. Ve velkém by se totiž měl nasazovat Material Design 2. Některé aplikace už v uplynulých měsících nový design dostaly, další jej teprve dostanou. Nyní ale díky videu vidíme, jaké změny přijdou do velkého množství Google aplikací jako je Gmail, Google Fotky, Google Disk atd. Video si můžete prohlédnout níže.

Designové změny už s příchodem Androidu P

Jak můžete vidět na videu níže, nový design se chystá do velkého množství služeb a aplikací. O Material Design 2 jsme poprvé mohli slyšet díky úniku z Chrome OS. Od té doby již některé aplikace jako třeba Google Mapy obdržely nový design,  viděli jsme také změny v Gmailu, ale podle videa níže, se můžeme těšit na více změn. Změn by se měl dočkat také prohlížeč Google Chrome a několik dalších. Vypadá to, že časem přejde na Material Design většina aplikací, se kterými Google počítá do budoucna.

https://www.youtube.com/watch?v=4P5jIBs-b6o

Nejedná se o oficiální video společnosti Google, nicméně tvůrci přímo spolupracovali s týmem, který má na starosti Material Design a mnoho zaměstnanců společnosti Google jej sdílí na svých osobních profilech. Oficiálnějšího oznámení se pravděpodobně dočkáme na akci v říjnu, kdy Google představuje nové hardwarové produkty. Malou část prezentace věnuje vždy i softwaru a tentokrát by se mohlo jednat o nový design, který přijde s Androidem P a Pixel 3 telefony.

Jak se vám líbí designové změny, které přinese Material Design 2?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)