Design Galaxy Note 10 i Note 10+ kompletně odhalen. Malý průstřel i nová zadní strana

design galaxy note 10 odhaleni

Představení řady Samsung Galaxy Note 10 je plánováno až za měsíc, nicméně již v těchto dnech jsme se dočkali kompletního odhalení designu. A to u základní, i plus verze. Potrvzují se předchozí spekulace, design Galaxy Note 10 připomíná konkurenční telefony od Huawei, Xiaomi i třeba Apple.

Design Galaxy Note 10 se mění, už není tak unikátní

O únik renderů se nejprve postaral německý server WinFuture u základní verze, poté se dostalo i na Ishana Agarwala, který odhalil větší Plus verzi Note 10. Jak můžete i z obrázků níže vidět, po designové stránce jsou si oba telefony podobné. Jediný rozdíl bude ve velikosti displeje a počtu senzorů na zadní straně. Nechybí ani stylus S Pen. Zajímavé je to, že na renderech chybí Bixby tlačítko.

Design je přesně takový, jak se o něm spekulovalo dříve. Zmizely rámečky kolem telefonu a nahradil jej malý průstřel uprostřed horní části. Nedá se rovněž očekávat duální selfie kamera jako u Galaxy S10+. K dispozici bude telefon minimálně ve dvou barevných variantách – černé a stříbrné. Displej základní verze má mít velikost 6,3 palců, větší verze pak 6,7 palců. Nemá chybět ani 5G verze a speciální edice, která bude mít 1TB vnitřní paměť.

Jak se vám líbí změny v designu u Galaxy Note 10?

Zdroje: winfuture.de, @ishanagarwal24

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)