Deezer zavádí rodinné HiFi předplatné. Cena je velmi příjemná

Deezer HiFI rodinné předplatné

Jestli patříte mezi fanoušky poslechu streamované hudby a záleží vám přitom na co nejvyšší kvalitě, pravděpodobně jste alespoň jednou vyzkoušeli službu Deezer. Ta si na co nejlepším dojmu z přehrávaného obsahu zakládá, což dokazuje i nově oznámenou novinkou. Deezer spouští rodinné předplatné pro variantu HiFi. Tedy ve variantě s přehráváním v bezztrátovém formátu FLAC s parametry 16 bitů, 1 411 kb/s. Více se o kvalitách streamované hudby můžete dozvědět z našeho loňského speciálního článku.

Deezer: Music & Podcast Player
Deezer: Music & Podcast Player

Jediná “velká” konkurenční služba, která doposud nabízela vysoce kvalitní přehrávání i pro rodinné účty, je Tidal. Nicméně zatímco u něj vyjde na 30 dolarů (cca 660 Kč) měsíčně pro 6 uživatelů, u Deezeru je to za stejný čas i počet lidí jen 20 dolarů (cca 440 Kč). Novinka je zaváděna globálně, nicméně na oficiální potvrzení ceny pro ČR si musíme asi ještě počkat. Tuzemský web služby Deezer zatím rodinné HiFi předplatné nezmiňuje. Uvidíme, jak časem zareaguje největší hráč Spotify, který se po letech “běžného” přehrávání rozhodl také vstoupit do hladin nejvyšší kvality.

Jak moc vám u streamované hudby záleží na zvukové kvalitě?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)