Konzolová pecka Dead by Daylight míří zdarma na Android. Stáhnout ji můžete již dnes

dead by daylight android

Studio Behavior Interactive stojící za survival horrorovkou Dead by Daylight, kterou můžeme znát z konzolí a počítačů před měsícem odhalilo, že se hra podívá také na Android a iOS. Datum bylo plánováno na polovinu dubna, což bylo dodrženo. Dnes totiž hra vychází jak pro Android, tak pro jablečný systém.

Dead by Daylight je zdarma, nakupovat se bude až ve hře. Pokud si nejste jisti, zda vám hra funguje, stačí se podívat do Google Play. Hra vyžaduje zařízení s podobným výkonem, jako má Galaxy S7 a Android 7.0 a novější. Fanoušci Applu pak budou moci hrát na iPhonech 6s a novějších (včetně starého SE).

Dead by Daylight Mobile on Google Play [EN]

Dead by Daylight Mobile on Google Play [EN]

Tato hra je multiplayerová pro 4 hráče, přičemž jeden představuje zabijáka a další tři se budou snažit přežít. První hráč bude muset hráče lovit a vraždit, zatímco ti další musí na mapě uniknout opravou generátorů a otevřením brány. Pokud jeden z přeživších uteče, zabiják prohrává. Je zde také systém upgradů, takže pokud budete hrát často, budou vám dopřávány lepší výhody. Hru jsem hrál na PS4 s kamarády a musím říct, že se jedná o skvělou záležitost.

Znáte hru Dead by Daylight?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)