Datum vydání řady Galaxy S22 potvrzeno dalším zdrojem. Už se těšíte?

galaxy s22 render

O telefonech Galaxy S22 už víme spoustu informací. Postupně totiž unikají nejen rendery, ale také specifikace. Díky tomu, že byl odložen model Galaxy S21 FE je také známo, že Samsung svou konferenci odložil na únor. Až do dnešního dne však nebylo jasné, v jaký konkrétní den dojde na očekávanou událost.

Datum vydání Galaxy S22 konečně odhaleno

Nejnovější informace z Jižní Koreje říkají, že se konference dočkáme již z kraje měsíce, konkrétně pak 8. února. Stejný zdroj rovněž sdělil, že předobjednávky se spustí o den později, tedy 9. února a k prvním zákazníkům se produkty dostanou 24. února. Původně se spekulovalo o tom, že na odhalení dojde na konferenci MWC, což ale nevychází. Veletrh v Barceloně totiž začíná 28. února, tedy o několik týdnů později.

galaxy s22 fotografie

Pokud se tyto informace ukážou jako pravdivé, začne brzy jihokorejská firma rozesílat na onu událost virtuální pozvánky. Jestliže tedy přemýšlíte o koupi nového Samsung mobilu, pár týdnů to ještě určitě vydržte.

Jak se těšíte na telefony Galaxy S22?

Zdroj: TechRadar, SamMobile, Onleaks

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)