Datum uvedení a vše další, co “víme” o Huawei Watch GT3 Pro

Huawei Watch GT3 Pro datum pozvánka

Těšíte se na další chytré hodinky značky Huawei? Jejich oficiální prezentace už je obrazně řečeno za rohem. Společnost vypustila do světa pozvánku, která láká nejen na čínské představení nových smart watch, ale nepřímo i dalších zařízení jako náramek Band 7 nebo ohebný mobil Mate Xs 2. Přiložená grafika obsahuje nejen konkrétní termín 28. dubna, ale také dva zajímavé parametry.

Mezi specifikacemi má být například krytí IP68 společně s normou EN13319 pro potápěčské vybavení vhodné pro ponor až do hloubky 30 metrů. Hodinky kvůli tomuto “lejstru” absolvovalo při vývoji přes 200 testů. Cílení na milovníky vody je znatelné také z grafického zpracování pozvánky. Kromě toho se již dříve mluvilo například o systému HarmonyOS, čtrnáctidenní výdrži nebo měření EKG minimálně u jedné z variant.

Huawei Watch GT3 Pro pozvánka plakát

Již dříve uniklo několik snímků, které minimálně u jedné z verzí ukazují na zajímavý zvlněný styl lunety kolem displeje. Pravděpodobně půjde o menší dámskou variantu, která má mít oproti 46mm pánské verzi průměr 42 milimetrů. Existenci dvou vzhledů potvrzují také rendery na obalech boxů. Očekávané Huawei Watch GT3 Pro budou evidentně k dispozici jak s kovovým řemínkem, tak i s koženým, dokonce bílým. Opět má dostat prostor i titan či safírové sklíčko.

Co očekáváte od Huawei Watch GT3 Pro?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)