TOPlist

Unikly fotky očekávaných hodinek Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro hodinky rendery uniklé fotky

Populární GT série chytrých hodinek značky Huawei by měla mít co nevidět na trhu nového zástupce. Zatím poslední řada GT 3, kterou nyní oficiálně reprezentuje základní model a tak trochu sportovní hodinky Runner, doplní také varianta Pro. Dá se pochopitelně očekávat, že přinese nějaké nové funkce, nebo případně alespoň vylepšení těch stávajících. Otazník doposud visel také na vzhledem, nicméně nově uniklé fotky originální krabičky už hodně napovídají, jak budou Huawei Watch GT 3 Pro vypadat.

Huawei Watch GT 3 Pro hodinky rendery uniklé fotky HarmonyOS

Na první pohled určitě zaujme hlavně vnější hrana rámečku kolem displeje, která má minimálně u jedné z variant nejen „pročísnout“ vzhled díky barvě, ale také díky znatelnému „zvlnění“. Rendery na obalech boxů rovněž ukazují, že očekávané Huawei hodinky budou k dispozici jak s kovovým řemínkem, tak i s koženým, dokonce bílým. Dá se tedy předpokládat, že si na své přijdou jak pánové, tak i dámy. Tradičně asi nejen s ohledem na vzhled, ale i velikost.

Huawei Watch GT 3 Pro hodinky rendery uniklé fotky řemínek

Ačkoli žádné další podrobné detaily k výbavě hodinek uniklé fotky neposkytují, minimálně jedna softwarová jistota zde je. Huawei Watch GT 3 Pro bude rovněž pohánět systém Harmony OS.

Jak se vám líbí nové Huawei hodinky dle těchto fotek?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)