Datum představení Xiaomi Mi Pad 5 už není tajemstvím. K představení dojde za pár dní

Xiaomi Mi Pad 5

Trh s Android tablety už poměrně dlouhou dobu skomírá, což by mohl napravit připravovaný Xiaomi Mi Pad 5. O tomto tabletu se mluví už několik měsíců takřka po celém světě a všichni jsou plni očekávání. Nyní konečně známe datum představení. Tablet přijde dříve, než by kdo čekal.

Datum představení Xiaomi Mi Pad 5

Čínský gigant nám toho o tabletu doposud příliš mnoho neřekl. Dostalo se pouze na jednu fotografii, která byla sdílena na sociální síti Weibo a ta potvrzuje, že tablet skutečně přijde se stylusem. Můžeme také vidět hranatý tvar a anténu, což v podstatě potvrzuje spekulace o tom, že bude Xiaomi Mi Pad 5 k dispozici také s 5G/LTE připojením. Už nějakou dobu také víme, že řada přinese celkem tři modely – Xiaomi Mi Pad 5, Mi Pad 5 Pro a Mi Pad 5 Lite, přičemž všechny dostanou stejný 10,9″ IPS LCD displej se 120Hz obnovovací frekvencí a lišit se budou svou hardwarovou výbavou.

Datum představení Xiaomi Mi Pad 5

Standardní a Pro varianta má dostat čipset Qualcomm Snapdragon 870, zatímco model Lite má dostat Qualcomm Snapdragon 860. A kdy že se tedy tabletu dočkáme? Firma potvrdila, že jej představí již 10. srpna spolu s dalšími produkty.

Koupíte si některý z tabletů?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)